Первенство г.Астаны по футболу (Зима 2015-2016 гг.)

Турнир жайлы мәлімет

Астана қаласаның футбол Біріншілігі 2015-2016 жж.
  • Астана қаласаның футбол Біріншілігі 2015-2016 жж.

  Турнир кестесі

# Команда Ойындар Жеңіс Тең ойын Жеңіліс Доп айырмасы Ұпай
1-6 орындар
1 Астана-1964 17 14 1 2 55 - 14 28
2 Достар 17 12 2 3 57 - 21 26
3 Школьник 17 12 2 3 79 - 14 23
4 Зенит 17 12 2 3 51 - 16 21
5 Наша кампания 17 9 1 7 51 - 33 16
6 ART PRINT 17 7 0 10 33 - 44 12
7-13 орындар
7 БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.) 18 7 2 9 30 - 32 19
8 Целинник 18 9 0 9 42 - 60 17
9 Астана-98 18 9 2 7 41 - 29 16
10 БЖМОРС №8 (98 т.ж.) 18 5 2 11 14 - 46 13
11 Целиноград 18 4 1 13 22 - 67 10
12 Астана-99 18 4 1 13 23 - 53 8
13 БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.) 18 2 0 16 6 - 75 7

  Күнтізбе

  Ойындар нәтижесі

  Ереже бұзғандар кестесі

Аты-жөні
Каримов Адилет  (Астана-98)
 (Астана-98)
Семин Евгений (Наша кампания)
Рахимов Тахир  (Целиноград )
Камбилов Аршат (Астана-1964)
Исмаилов Абилькаир (Астана-1964)
Зимогляд Даниил (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Асылхан Чингиз (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Кошанов Ербол (Целинник)
Гонтов Андрей (Целинник)
Пронь Виктор (Целинник)
Куанышбай Ильяс (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Редькин Дмитрий (Целиноград )
 (Целиноград )
 (Целиноград )
Закиров Жанат (Достар)
Абишев Куат (Достар)
Хамхоев Тухан (Достар)
Жагпаров Алишер (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
 (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Юнин Анатолий (Целинник)
Наймушин Михаил (Целинник)
Токпанов Нурбол (Школьник)
Жанкишев Саулет (Школьник)
Омаров Жауслан (Достар)
 (Достар)
Мациев Алихан (Достар)
Аханов Сергей (Достар)
Сарсенов Диаз (Достар)
Аспедников Роман (Астана-99)
Али Нурлы (Астана-98)
Айториев Абзал (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Сагинов Алишер (Астана-98)
Срайлов Мухтар (Астана-1964)
Хасенов Азамат (Астана-1964)
Сериков Ерганат (Астана-1964)
Есеркепов Амир (Наша кампания)
Аубакиров Михаил (Наша кампания)
Юсупов Дархан (Зенит)
Перов Евгений (Зенит)
Елубаев Серик (Зенит)
Смагулов Азат  (Школьник)
Турганбаев Дамиржан  (Школьник)
Сейсенбеков Бауржан  (Школьник)
Ермекбаев Казбек  (Школьник)
 (Школьник)
Курамжанов Нуржан (Достар)
Мокров Сергей (Достар)
Махатов Ринат (Достар)
Ериков Саян (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Бураев Нурзат (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Казначеев Максим (Достар)
Утеушов Азат (Школьник)
 (Школьник)
Исаков Кален (Астана-98)
Маметов Нурдаулет (Астана-98)
Адылханов Диас (Зенит)
Мейрамов Айсултан (Астана-99)
Рамеев Рами (Астана-99)
Мамраимов Бейбитжан (Астана-1964)
Сулейменов Олжас (Достар)
 (Достар)
Жалмагамбетов Максим  (Школьник)
Лисицын Алексей (Наша кампания)
Мозговой Родион (Целинник)
Наримбетов Ерлан (Астана-1964)
Рахимжанов Асылхан (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Аскаров Ержан (Астана-98)
Черников Александр (Целиноград )
Аспедников Игорь (Целиноград )
Ибраев Алишер  (Астана-98)
Асаинов Аксултан (Астана-98)
Байгазы Нурсултан (Астана-98)
Салыков Аскер (Астана-98)
Лайкам Игорь (Целиноград )
Ашим Баглан (ART PRINT)
Тажикенов Канат  (Целинник)
Хромушин Дмитрий (Целинник)
Хасенов Жанат (Целинник)
Аргинбеков Бекжан (Астана-99)
Выходцев Константин (Астана-99)
Кучкаров Султонбек (Астана-99)
Каримов Рамазан (Астана-99)
Серік Әлішер (Астана-99)
Есенгазин Канат (Астана-1964)
Рахимов Куаныш (Астана-1964)
Токенов Ануар (Школьник)
Баймулдаев Аскат  (Школьник)
Мухамедин Ержан  (Школьник)
Баримжанов Ержан  (Школьник)
Сабыр Думан  (Астана-98)
 (Астана-98)
Амантаев Адилет (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Кравченко Сергей (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Макишев Азат (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Асылханулы Жумантай  (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Куандыков Биржан (Наша кампания)
Мухаметгалиев Данат (Целиноград )
Аскарулы Жуматай (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Тюлеубаев Айдын (Астана-98)
Басманов Игорь (Целинник)
Балицкий Андрей (Целиноград )
Арипов Ануар (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Турарбеков Алибек (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Искаков Даурен (Астана-99)
Былкимов Әділхан (Астана-99)
Митяев Анатолий (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Утебаев Назар (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Алифанов Георгий  (Астана-98)
Магмуров Джанибек  (Астана-98)
Закарин Тимур (ART PRINT)
Мұсаев Данияр (Астана-99)
Токтаров Айдос (Зенит)
 (Зенит)
 (Зенит)
Абдуалиев Куаныш (Школьник)
Сыдыкбек Дидар (Астана-1964)
Морозов Игорь (Целинник)
Нургалиев Тимур (Целинник)
Фахрутдинов Мансур (ART PRINT)
Турсынбаев Сабит (Астана-1964)
Гринько Олег (Астана-1964)
Дюсембаев Амангельды (Достар)
Бердибек Есенжол (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Сеилханов Ерлан (Зенит)
Капанов Нурсултан (Наша кампания)
Каминский Дмитрий (Достар)
Акбердиев Ринат (Наша кампания)
Белоусов Виталий (Наша кампания)
Жумаш Ансар (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Камалов Рамазан (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Кусаинов Ернар (Целиноград )
Денисов Антон (Астана-98)
Тулебаев Ербулан (Астана-1964)
Турсуметов Рахматулла (Астана-1964)
Редькин Евгений (Целиноград )
 (Целиноград )
Изекенов Ербол (Астана-1964)
Богомолов Александр  (Школьник)
Насыров Билал (Достар)
Акперов Азар (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Муканов Саян (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Гузенко Антон (Зенит)
Букеев Бимухамед  (Наша кампания)
Качканьян Арминак (Наша кампания)
Жиганбеков Асхат (Астана-1964)
Жантлеуов Еркегали (Астана-1964)
Никлевич Владимир (Зенит)
Акижанов Нурлан (ART PRINT)
Нурмаганбетов Адлет (Целиноград )
 (Целиноград )
Уразалинов Рустем  (Целиноград )
Плотников Данияр (Зенит)
Ахметов Ислам  (Школьник)
Мусабеков Жумажан  (Школьник)
Идрисов Байконыр  (Школьник)
Макишев Аслан (Астана-99)