|   |   |  Первенство г.Астаны по футболу (Зима 2015-2016 гг.)

Астана қаласаның футбол Біріншілігі 2015-2016 жж. 1 кезең

Турнир жайлы мәлімет

Астана қаласаның футбол Біріншілігі 2015-2016 жж.
  • Астана қаласаның футбол Біріншілігі 2015-2016 жж.

  Турнир кестесі

# Команда Ойындар Жеңіс Тең ойын Жеңіліс Доп айырмасы Ұпай
1 Зенит 12 11 1 0 44 - 6 34
2 Школьник 12 10 1 1 71 - 7 31
3 Астана-1964 12 10 0 2 41 - 7 30
4 Достар 12 8 1 3 45 - 20 25
5 Наша кампания 12 8 1 3 45 - 18 25
6 ART PRINT 12 6 0 6 28 - 32 18
7 Целинник 12 5 0 7 23 - 48 15
8 Астана-98 12 4 2 6 20 - 24 14
9 БЖМОРС №8 (98 т.ж.) 12 3 2 7 7 - 30 11
10 Астана-99 12 3 1 8 18 - 39 10
11 БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.) 12 2 2 8 12 - 24 8
12 Целиноград 12 2 1 9 15 - 49 7
13 БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.) 12 0 0 12 2 - 67 0

  Күнтізбе

  Ойындар нәтижесі

  Ереже бұзғандар кестесі

Аты-жөні
Каримов Адилет  (Астана-98)
Манарбекулы Асылан (ART PRINT)
Семин Евгений (Наша кампания)
Рахимов Тахир  (Целиноград )
Камбилов Аршат (Астана-1964)
Исмаилов Абилькаир (Астана-1964)
Зимогляд Даниил (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Асылхан Чингиз (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Кошанов Ербол (Целинник)
Гонтов Андрей (Целинник)
Пронь Виктор (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Куанышбай Ильяс (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Редькин Дмитрий (Целиноград )
Ермолаев Сергей (ART PRINT)
Жумкенов Азат (Зенит)
Закиров Жанат (Достар)
Абишев Куат (Достар)
Хамхоев Тухан (Достар)
Жагпаров Алишер (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Серик Алмас (Астана-98)
Юнин Анатолий (Целинник)
Наймушин Михаил (Целинник)
Токпанов Нурбол (ART PRINT)
Жанкишев Саулет (ART PRINT)
Омаров Жаслан (Достар)
Достаев Багдат (Достар)
Мациев Алихан (Достар)
Аханов Сергей (Достар)
Сарсенов Диаз (Достар)
Аспедников Роман (Астана-99)
Али Нурлы (Астана-98)
Айториев Абзал (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Сагинов Алишер (Астана-98)
Срайлов Мухтар (Астана-1964)
Хасенов Азамат (Астана-1964)
Сериков Ерганат (Астана-1964)
Есеркепов Амир (Наша кампания)
Аубакиров Михаил (Наша кампания)
Юсупов Дархан (Зенит)
Перов Евгений (Зенит)
Елубаев Серик (Зенит)
Смагулов Азат  (Школьник)
Турганбаев Дамиржан  (Школьник)
Сейсенбеков Бауржан  (Школьник)
Ермекбаев Казыбек  (Школьник)
Чичулин Антон (Достар)
Курамжанов Нуржан (Достар)
Мокров Сергей (Достар)
Махатов Ринат (Достар)
Ериков Саян (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Бураев Нурзат (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Казначеев Максим (Наша кампания)
Утеушов Азат (ART PRINT)
Ибеков Марат (ART PRINT)
Исаков Кален (Астана-98)
Маметов Нурдаулет (Астана-98)
Адылханов Диас (Зенит)
Мейрамов Айсултан (Астана-99)
Рамеев Рами (Астана-99)
Мамраимов Бейбитжан (Астана-1964)
Сулейменов Олжас (Достар)
Тлешев Мурат (Достар)
Жалмагамбетов Максим  (Школьник)
Лисицын Алексей (Наша кампания)
Мозговой Родион (Целинник)
Наримбетов Ерлан (Астана-1964)
Рахимжанов Асылхан (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Аскаров Ержан (Астана-98)
Черников Александр (Целиноград )
Аспедников Игорь (Целиноград )
Ибраев Алишер  (Астана-98)
Асаинов Аксултан (Астана-98)
Байгазы Нурсултан (Астана-98)
Салыков Аскер (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Лайкам Игорь (Целиноград )
Ашим Баглан (ART PRINT)
Тажикенов Канат  (Целинник)
Хромушин Дмитрий (Целинник)
Хасенов Жанат (Целинник)
Аргинбеков Бекжан (Астана-99)
Выходцев Константин (Астана-99)
Кучкаров Султонбек (Астана-99)
Каримов Рамазан (Астана-99)
Серік Әлішер (Астана-99)
Есенгазин Канат (Астана-1964)
Рахимов Куаныш (Астана-1964)
Токенов Ануар (Школьник)
Баймулдаев Аскат  (Школьник)
Мухамедин Ержан  (Школьник)
Бримжанов Ержан  (Школьник)
Сабыр Думан  (Астана-98)
Искаков Кален (Астана-98)
Амантаев Адилет (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Кравченко Сергей (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Макишев Азат (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Асылханулы Жумантай  (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Куандыков Биржан (Наша кампания)
Мухаметгалиев Данат (Целиноград )
Аскарулы Жуматай (БЖМОРСМ №8 (97 т.ж.))
Тюлеубаев Айдын (Астана-98)
Басманов Игорь (Целинник)
Балицкий Андрей (Целиноград )
Арипов Ануар (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Турарбеков Алибек (БЖМОРС №8 (98 т.ж.))
Искаков Даурен (Астана-99)
Былкимов Әділхан (Астана-99)
Митяев Анатолий (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Утебаев Назар (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Алифанов Георгий  (Астана-98)
Магмуров Джанибек  (Астана-98)
Закарин Тимур (Достар)
Мұсаев Данияр (Астана-99)
Токтаров Айдос (Зенит)
Жунусов Абай (Зенит)
Байгабулов Нуржан (Зенит)
Абдуалиев Куаныш (Астана-1964)
Сыдыкбек Дидар (Астана-1964)
Морозов Игорь (Целинник)
Нургалиев Тимур (Целинник)
Фахрутдинов Мансур (ART PRINT)
Турсынбаев Сабит (Астана-1964)
Гринько Олег (Целиноград )
Дюсембаев Амангельды (Достар)
Бердибек Есенжол (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))
Сеилханов Ерлан (Зенит)
Капанов Нурсултан (Наша кампания)
Каминский Дмитрий (Наша кампания)
Акбердиев Ринат (Наша кампания)
Белоусов Виталий (Наша кампания)
Жумаш Ансар (БЖМОРСМ №8 (2000 т.ж.))

  Сұрмергендер

Аты-жөні Команда Гол Пенальти
1 Алиев Эмиль Наша кампания 16 1
2 Баймулдаев Аскат Школьник 12 1
3 Идрисов Байконыр Школьник 11 0
4 Чичулин Антон Достар 11 1
5 Аллахвердиев Рамиз Зенит 10 2
6 Юсупов Дархан Зенит 9 0
7 Мухамедин Ержан Школьник 8 0
8 Ибеков Марат ART PRINT 8 0
9 Абенов Алишер Зенит 7 0
10 Сыдыкбек Дидар Астана-1964 7 0

Командалар тізімі